19 Ноя 2008, 14:33

AIESEC проведе Всеукраїнську конференцію «День сталого розвитку»

25 листопада 2008 року на базі Львівської Бізнес школи і Українського Католицького Університету у Львові відбудеться Всеукраїнська освітня конференція "День сталого розвитку". Ініціатор конференції – молодіжна організація AIESEC в Україні

AIESEC проведе Всеукраїнську конференцію «День сталого розвитку»

25 листопада 2008 року на базі Львівської Бізнес школи і Українського Католицького Університету у Львові відбудеться Всеукраїнська освітня конференція "День сталого розвитку". Ініціатор конференції – молодіжна організація AIESEC в Україні. 

 

Під час заходу проходитимуть пленарні засідання і робочі групи з теми сталого розвитку в рамках трьох напрямків: подолання бідності, якісна освіта, сталий розвиток.

 

Очікуваним результатом конференції є створення і запуск реальних соціальних проектів учасниками організації в 2009 році навколо відмічених питань за участю молоді, бізнесу, державних і недержавних організацій.

 

Подію відвідають близько 300 студентів ВНЗ з 16 міст України та інших країн, представники бізнес сектору, державних і суспільних організацій.

 

Спікерами і тренерами цього року будуть: Володимир Воробей (директор PPVKnowledge Networks), Олег Дерев’янко (генеральний директор мережі ресторанів "Козирна Карта"), Катерина Котенко (виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету), Андрій Ковша (менеджер по корпоративних зв'язках САН ІнБев Україна), Ольга Шевченко (супервайзер з управління талантами САН ІнБев Україна).

 

Як стверджує Олександр Загнибіда, віце-президент з розвитку корпоративних відносин AIESEC в Україні: "Діяльність AIESEС завжди є релевантною для суспільства. Саме тому темами для обговорення на "Дні сталого розвитку" обрані напрямки відповідно до трьох Цілей Розвитку Тисячоліття, в досягнення яких організація може зробити вагомий внесок".

Расскажите друзьям про новость

Новое видео