14 Сен 2021, 10:53

Аграрну компанію порівняли з футбольним тренером в рекламі від Fedoriv Agency

Кампанія є частиною комплексного проєкту, що включав редизайн, роботу над customer experience, розробку нового позиціювання та стратегії комунікації. Оновлення бренду велося буквально на всіх полях.

Комплексні рішення для кожного конкретного поля й бажання вести українських аграріїв до ліпших результатів позначилися на позиціюванні Агросему як персонального агротренера. Стратегічні настанови харизматичного коуча в роздягальні перед агроекшеном показані в ролику кампанії.

Головний актор так вжився в роль тренера, що мотивував усю команду протягом цілої зміни. До знімання вдалося залучити велику зірку — єдиний в Україні й один з перших в Європі комбайн John Deere x9. Його та іншу техніку Агросем спеціально доправляв на знімальне поле на тралах. Не дуже пощастило з погодою, і дрон довелося запускати в короткі проміжки між зливами. Але загалом під час знімання постраждали лише п’ять футболок, які порвали заради кадру.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео