04 Апр 2008, 12:43

8 квітня — семінар по цифровому виробництву

8 квітня — семінар по цифровому виробництву

Медіа-центр «Четвертий Сектор» запрошує представників спеціалізованих медіа до участі в семінарі «Цифрове відеовиробництво в епоху HD: інструменти й технології», що відбудеться 8 квітня з 10:00 до 18:00 у конференц-залі Медіа-центру «Четвертий Сектор» (Київ, Інститутська 1, Жовтневий палац).

У ході семінару з доповідями про практичний досвід цифрового відеовиробництва виступлять технічні керівники телеканалів «Інтер», «Сіті», компаній в області продакшн і постпродакшн «Wizard Post», «Альтернатива», «СтарМедіа» й ін. Учасники семінару зможуть ознайомитися з новітніми програмно-апаратними рішеннями в галузі цифрового відеовиробництва від провідних світових виробників. У програмі семінару передбачена мінівиставка устаткування для відеовиробництва, а також демонстрація роботи станцій відеомонтажу в режимі реального часу.

 

Генеральний спонсор семінару – компанія Hewlett-Packard, офіційний спонсор семінару – компанія MacHOUSE, інформаційний спонсор семінару – журнал «Телемир».

Для акредитації на захід потрібно надіслати заявку  до 13:00, 07.04.08 на e-mail ,тел./факс +380 44 278 46 72, контантна особа Ольга Яцюта. Для заїзду на територію необхідно завчасно надати номер, марку і колір автомобіля.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео