25 Май 2021, 17:10

590 000 грн за годину: Київська школа економіки та Fondy роздадуть гранти на бізнес-освіту

Проєкт ГРА В ДОВГУ, який у січні запустили платіжна платформа для бізнесу Fondy спільно з Київською школою економіки (KSE) та національним проєктом Дія.Бізнес, завершує перший сезон. 5 400 підприємців зареєструвалися, щоб отримувати короткі відео-лекції з бізнесу від викладачів KSE та складати тести в чат-боті. 50 фіналістам дали завдання написати бізнес-есе.

27 травня журі у прямій трансляції визначить переможця, який отримає грант на навчання на програмі МВА вартістю 450 000 гривень та роздасть іще 4 гранти на окремі курси з програми МВА Київської школи економіки. Один із них можна буде виграти. 

Захід відбудеться онлайн у телеграм-каналі ГРА В ДОВГУ. Глядачі дізнаються про досвід бізнес-навчання від лідерів компаній Fondy, Grammarly, Uklon, Ajax Systems, 3DLook та KSE. Крім того, про виклики підприємництва жартуватимуть читачі телеграм-каналу, а також топменеджери і бізнесмени – резиденти проєкту Business Stand Up.

Доступ до безкоштовної реєстрації на подію з’явиться за 24 години до початку – 26 травня об 11:00 за київським часом у telegram-каналі для бізнесу ГРА В ДОВГУ. Є обмеження zoom по кількості учасників.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео