26 Дек 2019, 08:00

26 грудня Glovo доставлятиме добро

26 грудня Glovo запустив благодійну кампанію. У цей день частина грошей з кожної доставки піде на потреби благодійних організацій. Акція буде діяти у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

26 грудня Glovo також знижує ціну на доставку страв з вибраних закладів: у Києві – до 20 грн, у Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові, – до 10 грн, а різницю сплачує самостійно та переказує на благодійність. Тобто кожне ваше замовлення – це переказані 20 грн у благодійні організації: БФ «Корпорація монстрів» у м. Одесі, Харківський обласний БФ «Соціальна служба допомоги», «БФ «Допомагаємо ділом» у м. Дніпрі, Всеукраїнський фонд «Територія добра» у м. Києві, Мальтійську службу допомоги у м. Львові. Акція поширюється на бабли «Ресторани» та «Випічка і десерти».  

Генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський коментує: «За рік роботи в Україні Glovo запустився у 13 містах, став найпопулярнішим додатком за кількістю завантажень та найбільшою платформою за кількістю підключених кур’єрів. Нам приємно усвідомлювати, що завдяки нашим розмірам і ресурсу ми можемо створювати для користувачів сервісу можливість долучитися до благодійної ініціативи. Адже кожен маленький вчинок може привести до великого результату». 

Зробити своє добре замовлення можна у додатках Glovo в App Store чи Google Play. В баблах «Ресторани», «Випічка і десерти» – інформація про те, що саме можна замовити за допомогою сервісу. Glovo обіцяє розповісти про результати благодійного дня 27 грудня. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео