15 Фев 2010, 12:16

22 лютого вийдуть «зелені» номери «Инвестгазеты» та газети «Дело»

Видавництво «Економіка» спільно з українською мережею енергетичних інновацій Greencubator готують для друку спецвипуски газети «Дело» та щотижневика «Инвестгазети», присвячені відновлюваній енергетиці, енергоефективності та еко-бізнесу

22 лютого вийдуть «зелені» номери «Инвестгазеты» та газети «Дело»

Тему, яка на Заході з сектору для ентузіастів вже виросла до багатомільярдної індустрії, вперше в Україні детально проаналізують два провідні бізнес-видання.

 «Ми прагнемо показати українському бізнесу живі гроші в цій темі і продемонструвати, як відновлювана енергетика відкриває для бізнесу нові експортні і внутрішні ринки, і як рівень енергетичної культури впливає на конкурентноспроможність бізнесу», – наголошує голова правління Видавництва «Економіка» Станіслав Шум.

На думку Романа Зінченка, координатора мережі Greencubator, енергетичні кризи вже неододноразово давали поштовх новим енергетичним бізнесам. «Український ринок відновлюваної енергетики має значний потенціал, проте велика кількість світового досвіду і успішних бізнес-моделей досі не відомі нашим компаніям. Цим спільним проектом з «Економікою» ми хочемо продемонстувати найкращі практики бізнесу в секторах відновлюваної енергетики, екобізнесу. Також цей напрямок дозволяє захистити бізнес від енергетичних загроз на фоні постійних енергетичних воєн», – вважає Роман Зінченко.

У фокусі «зелених» спецвипусків знаходитимуться:

•    вітроенергетика
•    сонячна енергетика
•    енергія біомаси
•    геотермальна енергетика
•    «зелені» тарифи і регуляторне поле
•    енергоефективність
•    «зелений» девелопмент
•    інші напрямки еко-бізнесу

Журналісти «Инвестгазеты» та «Дела» проаналізують, де і скільки українські компанії можуть заробити у відновлюваній енергетиці, як фінансується цей сектор, які урядові програми зелених інвестицій є в Україні та світі.

«Инвестгазета» також проаналізує світовий ринок зелених інвестицій, глобальні зміни після Копенгенського самміту, опублікує історії успіху представників українських компаній, новини венчурних фондів та світових «зелених» біржових індексів.greencubator

Крім того, спецвипуск газети «Дело» приділить особливу увагу темі «зеленого офісу» – успішні практики «зеленого офісу» в Україні, переваги та вигоди від реалізації, «зелене будівництво», «зелений офіс» як елемент корпоративної соціальної відповідальності.

«Зеленій» темі відповідатиме формат спецвипусків: вони будуть надруковані на вторинно переробленому папері в зелених тонах, також «позеленіє» дизайн порталу delo.ua

Контактні особи:


Видавництво «Економіка»

Віталій Максимов
керівник відділу маркетингу та PR

email:
тел./факс + 380 44 585-58-90/91
моб. тел +380 67 520-33-46

Українська мережа енергетичних інновацій
Greencubator

Роман Зінченко
координатор мережі Greencubator

email:
тел. : +380 44 374-07-07
моб.тел.: +380 67 449-28-76

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео