16 Сен 2021, 13:31

1 жовтня стартує 18-та міжнародна SEO онлайн-конференція NaZapad

1 жовтня за підтримки результат-орієнтованої міжнародної компанії з пошукового просування, контекстної реклами і контент-маркетингу SeoProfy відбудеться 18 практична SEO онлайн-конференція з просування бізнесу в інтернеті NaZapad.

За 5 років існування конференції її спікерами були понад 200 фахівців зі всього світу, які знають про методи та способи просування товарів та послуг у діджиталі на ринках США, Канади, Великобританії, країн ЄС та Азії все.

Цього року найкращі SEOшники, арбітражники, web-майстри та власники великих компаній поділяться з гостями конференції своїми перемогами і поразками, факапами і нюансами просування бізнесу на західних ринках. 

Серед 18 спікерів NaZapad:

Tim Soulo, директор і радник з продуктів у Ahrefs. Володіє 10-річним практичним досвідом в області SEO та цифрового маркетингу. Є автором безлічі досліджень в області SEO та ряду докладних посібників з маркетингу.

  • Проведе Q/A-сесію для слухачів конференції.

Віктор Карпенко, засновник і керівник SeoProfy. 14 років просуває сайти з високим трафіком та топовими комерційними тематиками у США, Англії, Австралії, Європі та країнах Азії, зокрема Японії та Кореї.

  • Навчить, як будувати команди так, щоб SEO давав максимальний ROI.

Дмитро Сохач, co-founder в Admix Global. В SEO c 2007 року. Створює сайти в нішах SaaS, Software, lawyers – виводить їх на дохід і продає як готовий бізнес. З 2020 року – член клубу The 6-Figure Flipper Club.

  • Розкаже, як  взяти максимум від SEO для аутсорсингових і SaaS-компаній.

Ігор Рудник, керівник collaborator.pro біржі прямої реклами, сервісу крауд-маркетингу referr.ru Більше 10 років досвіду в SEO.

  • Поділиться,  як очистити посилальний профіль від токсичних лінків.

В доповідях – максимум практичної інформації і жодної краплі самопіару.

А ще крутий нетворкинг, 16 годин трансляції, 3 харизматичних ведучих та 5 розіграшів корисних сервісів!

Участь безкоштовна. Реєстрація NaZapad за посиланням.

Стартуємо у 10:00 за київським часом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео