04 Ноя 2019, 13:13

14 та 15 листопада проходитиме міжнародний форум діячів ресторанної сфери RestArt 2019

В Pochayna Event Hall проходитиме міжнародний форум діячів ресторанної сфери RestArt 2019.

Вперше Україну відвідають міжнародні лідери галузі:

  • Джо Ворвік – легендарний британський фуд-критик і журналіст, який у 2002 р. заснував премію World’s 50 Best Restaurant Awards – «Оскар» в ресторанній сфері. Якщо успіх ресторану визначається в тому числі тим, чи потрапляє він до гідів та рейтингів, саме Джо Ворвік може сказати, чи є в українських закладів шанси досягти успіху.
  • Марк Маккалок, гуру ресторанного маркетингу, креативний маркетолог з більш ніж двадцятирічним досвідом, засновник британської агенції повного циклу We Are Spectacular.
  • Том Маккензі, генеральний менеджер ресторану Manhatta, обдарований керівник і безмежно мотивуючий спікер.

Відвідати лекції та поспілкуватись з цими відомими діячами індустрії гостинності, лідерами ресторанного менеджменту можна буде на RestArt Forum: майстер-класах від шефів ChefLab, закритих приватних сесіях спікерів ManagerLab і на справжньому ярмарку Expo&Test, що відкриє доступ до товарів-бестселерів та інноваційних продуктів, які щойно вийшли на ринок.

Аудиторія заходу: керуючі ресторанів, інвестори, гастроексперти, критики та всі ті, чиє життя і професійна діяльність пов’язані з ресторанним бізнесом. Гості й учасники RestArt 2019 зберуться для того, щоб спілкуватися, вчитися, обмінюватися ідеями та натхненням, заряджатися мотивацією й ділитися досвідом

Ідеологи RestArt – компанія Ресторатор Україна.

З детальною програмою заходів форуму можна ознайомитися на сайті

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео