21 Сен 2019, 08:22

1+1 media відкрила фотовиставку #забутипровік

Фотовиставку можна переглянути до 27 вересня в БУХТА Art Space (Річковий вокзал «Київ»). Вхід вільний. На виставці представлені 29 світлин Вікторії Квітки з учасниками проєкту. Серед них є й зірки українського шоу-бізнесу, Народні артисти України, актори, ведучі, журналісти, а також непублічні люди, які мають потужну історію успіху та на власному прикладі доводять, що бути затребуваними та впевненими в собі професіоналами – це не про вік, а про віру в себе та свої ідеї. 

Зокрема, Людьми Ідей+, як називає їх команда проєкту, стали: Остап Ступка, Олег Скрипка, Володимир Горянський, Анатолій Гнатюк, Алла Кудлай, Павло та Марина Зіброви, Марина Морозова, Тіна Антуф'єва, Наталя Кара, Володимир Дорош, Костянтин Грубич, Анатолій Єрема, Наталка Підлісна, Валерій Петров, Віктор Гострий, Алла Сердцева, Костянтин Данилюк, Микола Бобко, Олег Лінник, Анатолій Чудаса, Олег Буренін, Юрій Коваленко, Андрій Цаплієнко, Альберт Єсаков, Соломія Зінчук, Людмила Сатишева, Орест Кінаш. Прочитати їхні історії та переглянути частину світлин можна на сайті.

Як зазначають організатори, мета фотовиставки – показати різним аудиторіям, що можна і після досягнення певного віку залишатись успішними, цілеспрямованими та руйнувати суспільні стереотипи. А ще – не боятись змінювати сферу діяльності. 

«Ми запрошуємо усіх, незалежно від віку, відвідати фотовиставку. Адже це не лише про красу, а й про потужний зміст, що закладений в історії учасників. До речі, під кожною світлиною є QR-код, зчитавши який, можна перейти на аудіо- чи відеозвернення, записане нашими Людьми Ідей+. І те, що все вечірнє місто 18 вересня стояло в шалених заторах, а наші зірки та гості все одно знайшли спосіб потрапити на відкриття, свідчить про одне: проект справді має відгук у серцях багатьох. І це надихає», – говорить Світлана Павелецька, директорка з маркетингових комунікацій 1+1 media. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео