22 Авг 2008, 07:23

«1+1» змінює обличчя новин

У новому сезоні зміниться склад ведучих інформаційної програми «ТСН» на телеканалі «1+1»

«1+1» змінює обличчя новин

У новому сезоні склад ведучих інформаційної програми «ТСН» на телеканалі «1+1» зміниться. Про це повідомляє видання «Телекритика».
 
Зокрема, ведучою головного праймового випуску стане Тетяна Кравченко, а випуск о 17.00 вестиме колишня ведуча К1 Марина Леончук. Тетяна Кравченко раніше працювала ведучою на Першому національному (зокрема, саме під час її випуску у листопаді 2004-го передавала послання глядачам із вадами слуху сурдоперекладач Наталія Дмитрук).
 
Інформацію про зміни у складі ведучих частково підтвердив заступник керівника департаменту інформаційного та публіцистичного мовлення каналу «1+1» Максим Шиленко.
 
«І Кравченко, і Леончук працюватимуть у нас як ведучі, однак в якому саме випуску – поки не вирішено», — сказав пан Шиленко, зауваживши, що остаточне рішення щодо цього питання буде прийняте на наступному тижні. Сама Тетяна Кравченко інформацію про свою роботу на «1+1» пообіцяла прокоментувати 26 серпня.
 
За інформацією джерел «ТК», ранкові випуски «ТСН» вестиме Ілона Довгань. Віталій Гайдукевич позмінно з Олесем Терещенком будуть ведучими нічного випуску, а Наталія Мосейчук, яка зараз веде «ТСН» о 23.30, перейде на денний випуск о 14.00. Людмила Добровольська у планах на новий сезон не фігурує, проте Максим Шиленко повідомив, що вона вестиме новий випуск «ТСН» о 22.30. Ще одна брендова ведуча «1+1» — Алла Мазур – дотепер перебуває у декретній відпустці.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео