04 Фев 2008, 07:43

«1+1» в Інтернеті стане більше

«1+1» в Інтернеті стане більше

Незабаром телеканал «1+1» планує збільшити свою присутність у всесвітній комп’ютерній мережі: оновити власні інтернет-портали й розпочати нові онлайн-проекти. Про це повідомили представники інтернет-підрозділу каналу 1 лютого на презентації онлайн-ресурсів для рекламодавців.

Зараз «1+1», окрім офіційного сайту 1plus1.tv, має портал новинhttp://news.1plus1.ua/  та окремі ресурси, присвячені деяким програмам – «Танці з зірками», «Найрозумніший» та «Ключ від спокуси».

За словами керівника нових напрямків бізнесу каналу «1+1» Андрія Шеховцова, відповідно до прогнозів компанії Cortex, у 2012 році ринок інтернет-реклами становитиме 75 мільйонів доларів, що становитиме від 4,5 до 5% загального ринку медійної реклами. Саме тому «1+1» спільно з inMind та GFK провів низку досліджень, які, на думку пана Шеховцова, доводять, що Інтернет є необхідним для телевізійної компанії.

 
Головної причиною такої необхідності є постійне зростання кількості користувачів всесвітньої мережі. «Сьогодні зрозуміло, що на середину 2008 року близько третини українців, які мешкають у містах із населенням понад 50 тисяч, користуватимуться інтернетом. Це близько 6 мільйонів осіб», — каже Андрій Шеховцов.
 
«Інтернет-користувачі переглядають на 20-25% менше телепрограм, ніж пересічний українець. Це дозволяє припустити, що користувачі інтернету рідше звертаються до телевізора як до джерела отримання контенту. Інтернет стає альтернативним каналом для споживання медіа для молодої аудиторії», — каже пан Шеховцов. Додатковою перевагою інтернету для телеканалів є те, що реклама у мережі не дратує споживача: близько 75% опитаних ставляться до неї або нейтрально, або добре.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Ми плануємо оновлення офіційного сайту та розвиток у межах його структури підсайтів окремих програм, — заявив Андрій Шеховцов. – Окрім цього, планується оновлення сайту програми «Найрозумніший» та новинного порталу і створення нових сайтів розважальних проектів каналу».

Головною перевагою онлайн-ресурсів «1+1» представники каналу вважають їх мультимедійність та наявність нових рекламних пропозицій. За словами керівника відділу продажів Інтернет-ресурсів «1+1» Оксани Лазарук, компанія, окрім традиційного набору банерної реклами, пропонує можливості для розміщення рекламних матеріалів під роликами, що демонструватимуться на сайтах каналу.

 
Також для рекламодавців був презентований новий формат для піар-розміщення у формі статей із відео та нова послуга спільного спонсорства, що передбачає поєднання можливостей телеканалу та інтернет-ресурсів.

Нагадаємо, у 2007 році компанія Central European Media Enterprises – власник 60% «1+1» — оголосила розвиток інноваційних медіа, зокрема онлайн-проектів, стратегічним напрямком своєї роботи в Україні.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео