13 Мар 2008, 14:49

«1+1» чекають масові звільнення?

«1+1» чекають масові звільнення?

За інформацією «Телекритики», генеральний продюсер «ТСН» Володимир Карташков на зборах колективу інформаційної служби оголосив про те, що керівництво телеканалу «1+1» планує звільнити близько 400 працівників (40% штату).
 
Решті працівників каналу, як начебто заявив пан Карташков, буде підвищено зарплату, на них чекає стажування на телеканалах Central European Media Enterprises у Румунії та Чехії. Також він начебто додав, що частину звільнених працівників можуть запросити працювати на інтернет-проекти медіагрупи СМЕ. Сам Володимир Карташков категорично спростував цю інформацію: «Я такого не казав». Тим часом «ТК» отримала підтвердження від декількох присутніх на зборах співробітників «1+1», які, на жаль, не погодились давати коментарі під своїми іменами.
 
Працівникам «ТСН» також роздали для заповнення анкети (зразок), за якими начебто буде проводитися відбір кандидатів на звільнення. Остаточне рішення, за інформацією джерел, має бути ухвалене 18 березня на зборах акціонерів.
 
Заступник генерального директора «1+1» Максим Варламов заявив «ТК»: «Я нічого про це не чув».
 
«Постійно проводяться консультації щодо оптимізації роботи компанії, але масових звільнень не планується», — сказала виконавчий віце-президент СМЕ Марина Вільямс.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео