30 Апр 2020, 10:49

1 травня стартує Celebrity Marketing Live

Celebrity Marketing Live — новий проект, розроблений Форумом концертної індустрії Kyiv Music Days спільно з партнерами потоку Sponsorship — компанією Celebrity marketing та її засновницею Анною Міщенко.

Починаючи з 1 травня, щосереди та щоп’ятниці, на каналах Kyiv Music Days y Youtube та Facebook транслюватимуться відкриті інтерв’ю та Q&A-сесії зі спікерами конференції та спеціально запрошеними гостями, що своїми виступами викликали найбільше зацікавлення глядачів протягом конференції Kyiv Music Days Online, що відбувалася 10–12 квітня та забрала понад 15 тис переглядів онлайн. Професіонали свого діла тепер у великих окремих інтерв’ю з актуальною аналітикою та цікавими кейсами.

Перший ефір відбудеться вже 1 травня о 16:00

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Гостя — Жанна Стрельнікова — маркетолог, екс-маркетинг директор TCCC, екс-маркетинг менеджер PepsiCo.

Селебріті-маркетинг в умовах карантину, точки дотику бренду та зірки, круті кейси міжнародних брендів, спілкування з представниками нового українського бізнес формату.

Участь — безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео