06 Окт 2020, 15:31

«1+1» відповів на звинувачення у плагіаті від телеканалу «Україна»

У відповідь на звинувачення від телеканалу «Україна» з приводу нового проекту «Маскарад», прем’єра якого відбулась 3 жовтня в ефірі «1+1», телеканал повідомив, що шоу «Маскарад» є адаптацією румунського формату Mysteries In The Spotlight, який телеканал придбав у власника, компанії Antena TV Group. 

«Даний формат має суттєві структурні відмінності від інших костюмованих проектів. Унікальною особливістю даного формату є протистояння двох зіркових команд, які змагаються за право відгадати зірку, приховану у маскарадному костюмі. Окрім того, у процесі адаптації формату, телеканал «1+1» реалізував у проекті багато власних творчих рішень – це перший в Україні діджитальний ведучий, «ліпсинк-батли» зіркових команд та інше», — зазначає канал.

«Ми не зовсім розуміємо зміст претензій. Як і будь який інший телеканал в Україні, ми маємо право купувати та адаптувати різні світові формати в Україні. У заяві конкурентів йдеться про інший формат, проте нам важко оцінити схожість – наразі на українському ринку немає продукту, з яким ми могли б порівняти нашу адаптацію. Аналогічно до висунутих звинувачень, ми можемо мати претензії до конкурентів, якщо побачимо колись їхню адаптацію», – зазначає Максим Кривицький, генеральний продюсер телеканалу «1+1».

Телеканал «1+1» зазначив, що схильний сприймати обвинувачення як елемент конкурентної боротьби за увагу глядача.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео