18 Ноя 2020, 15:06

1+1 Digital підписав меморандум про співпрацю з «Teenergizer»

Згідно умов співпраці, в першу чергу, фахівці міжнародного молодіжного проєкту нададуть безкоштовні психологічні консультації глядачам серіалу «Секс, Інста і ЗНО». 

Відсутність статевого виховання, аб’юз, булінг, питання самоідентифікації – це лише кілька прикладів проблем, що є актуальними для сучасної молоді. Проте просто показати їх на екрані – недостатньо: треба допомагати знайти вихід. Тому творча команда 1+1 Digital об’єднала зусилля з БО «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер» і вже незабаром запропонує інноваційне рішення для глядачів серіалу «Секс, Інста і ЗНО». 

Завдяки унікальній розробці команди 1+1 video в окремих сценах на екрані з’являтиметься клікабельна «Активна картка», що вестиме на сторінку для онлайн-консультацій офіційного сайту «Teenergizer». А вже там глядачі серіалу, якщо у них є така потреба, отримають конфіденційно та безкоштовно поради фахівців стосовно делікатних питань. Консультації проводитимуть професійні психологи або консультанти-радники, які пройшли навчання за спеціальною системою. Підхід «рівний-рівному» дозволяє підліткам, які звертаються за допомогою, бути більш відкритими і не мати бар’єрів в отриманні відповідей на питання, що їх хвилюють.

«Секс, Інста і ЗНО» – це та історія, де тисячі підлітків впізнають себе або свого друга, побачать схожість зі своєю історією або ж зрозуміють, що так, як в сюжеті – ніколи не зроблять. Ми не можемо передбачити реакцію, але наша команда впевнена, що чесність і відкритість цієї історії не зможуть залишити байдужим, бо ж true story happens. Тішить, що наші цінності і бачення розділяють в «Teenergizer» і вдячні, що організація стане тим місцем, де голос покоління Z не просто почують, а зможуть допомогти і підтримати», – коментує Анна Ткаченко, директорка 1+1 Digital, головний продюсер серіалу.

«Ми знаємо безліч історій, коли підліткам важко комусь розповісти про свою проблему або немає, в кого спитати поради. На жаль, це призводить до негативних наслідків, а часто допомогти могла всього лише щира і чесна розмова. Ми раді, що теми сексуальних відносин, ментального здоров’я, підліткової психології – всього, про що ми намагаємось говорити гучніше – нарешті будуть показані у вітчизняному серіалі. Співпраця з командою 1+1 Digital Studios є для нас ще одним кроком до втілення нашої місії – допомагати підліткам і створювати світ, де немає місця дискримінації прав і ми відкрито можемо говорити про те, що нас хвилює», – каже Яна Панфілова, голова правління БО «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео