14 Авг 2020, 17:02
PR

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку художнику Івану Марчуку

13 серпня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася зірка легенди українського живопису, народного художника України, генія сучасності  — Івана Марчука

Іван Марчук — жива легенда українського живопису, всесвітньо відомий художник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Золотої гільдії Міжнародної академії сучасного мистецтва у Римі. Його ім’я — у числі сотні геніїв сучасності (за версією британської газети «The Daily Telegraph), які створюють багатовимірний образ світу і, випереджаючи час, визначають напрямки і перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації. Вплив його полотен на глядача порівнюють з дією 25 кадру, котрий впливає на підсвідомість і тому закарбовується в пам’яті назавжди.

Сам Іван Марчук був приємно здивований, коли дізнався, що його зірка з’явиться у центрі міста на «Площі зірок» і на відкритті відзначив: «Я знаю, як любить мене український народ. І не знаю, чи тішитися , чи плакати, але я думаю, що я доставив людям цією зіркою насолоду. Щоб українці не забували мене, пам’ятали та шанували».

Як відзначила на відкритті зірки Тетяна Атаджанова, PR директор Gulliver: “Наш проект має на меті велику просвітницьку місію. Тому нам дуже важливо, щоб усі, хто відвідує «Площу зірок» більше дізнавалися про українців, які досягнули значних результатів у своєму напрямку та прославляють Україну. Тому на кожній зірці є QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата».

13 серпня легенді українського живопису закладено 45 зірку на «Площі зірок». Цього дня на «Площу зірок» завітало кілька десятків прихильників таланту генія. Серед яких і Світлана Долеско, директор центру української культури та мистецтва, яка прокоментувала подію: «Іван Марчук, як людина, яка пройшла і заслання, і славу, і визнання заслуговує на те, щоб у цьому віці і за свої здобутки отримати таку нагороду. І я точно можу сказати, що ця зірка на «Площі зірок» дуже потрібна не лише художнику, а й усім українцям».

Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору: рекомендації експертної комісії,  а саме представників ТРЦ Gulliver, громадськості (ГО Спільна перемога), Міністерство молоді та спорту, Міністерство інформаційної політики, експерти медіаринку (телеканал MusicBOX), міської влади (КМДА). А також: орієнтація на наявність у кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність цих діячів в медіа просторі і в рейтингах популярності, аналіз реакції та думки людей у соцмережах, опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ. Спираючись на результати, комісія складає фінальний список. 

Також на екранах ТРЦ Gulliver (загальна площа яких 1500 кв метрів) впродовж місяця транслюватиметься частина робіт художника Івана Марчука «Генотип вольності». Серед робіт можна побачити: «Зійшло сонце над Дніпром», «Скажи мені правду», «І зорі над ними сіяли» та інші. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео