07 Ноя 2007, 13:17

У Києві відкрито фотовиставку «Мода і стиль у фотографії»

У Києві відкрито фотовиставку «Мода і стиль у фотографії»

Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї KievFineArt проходитиме виставка «Мода і стиль» — частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль у фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте.

 

У Києві така презентація відбудеться вперше!: Класики світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.

 

Київська виставка стане певним фестивалем у мініатюрі. До неї увійшли роботи визнаних майстрів, таких як Влад Локтєв, Француаза Югьє та Жерар Юфер, а також проекти провідних глянцевих журналів: Elle, Marie Claire, Harper’s, Bazaar, Beauty, Esquire, XXL та інших.

 

Відкриття виставки відбудеться 7 листопада о 19.00 в «Мистецькому арсеналі» (вул. Січневого повстання, 30).

 

Прес-конференція з нагоді відкриття: 7 листопада о 15.00 в галереї KievFineArt (вул. Велика Житомирська, 12).

 

Учасники: Ніна Левітина – зам. директора музею «Московский Дом Фотографии», Володимир Купріянов – фотомитець, Ольга Альонова, галерея «Kyiv.FineArt», Жанна Богуславська — представник Nokia в Україні, Казбек Бектурсунов, «Київський Медіа Холдинг».

 

Додаткова інформація та акредитація за тел.:

2793960, 8 067 548 23 67(Юлія Кривицька),

8 067 925 67 69 (Ирина Фидарова).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео