19 Фев 2019, 17:13

Креативний директор Skykillers приєдналась до команди Aimbulance.

Світлана Лобанова очолила креативну команду агенції. Катя Пікуль та Світлана Болдирєва будуть займатися міжнародними клієнтськими та внутрішніми проектами.

Світлана Лобанова раніше обіймала посаду креативного директора в діджитал-агенції Skykillers. Серед найбільш відомих робіт, над якими працювала Світлана в Skykillers, – ролик для Google Pay та ряд робіт для Unicef Ukraine. 

«За останній час агенція виросла та продовжує рости. Більшим став не тільки список клієнтів, а й команда, – розповідає Віктор Дубровін, керуючий партнер Aimbulance. – Ми робимо велику кількість проектів в Україні та за її межами, тому не дивно, що в нас з’явилась потреба ще в одному креативному директорі. Зі Світланою ми провели декілька зустрічей і зрозуміли, що ця людина підходить нам як за духом, так і за цінностями. І ми абсолютно впевненні, що вона допоможе усім нашим командам робити проекти на ще  більш високому рівні та крім реалізації ефективних/результативних проектів для наших клієнтів, збирати нові креативні та дизайн нагороди». Раніше керуючі партнери Aimbulance Роман Гавриш та Віктор Дубровин розповіли MMR про еволюційний шлях від digital-агенції до маркетингової, відмінності МСБ від корпорацій та головні виклики перед індустрією

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео