13 Июл 2018, 13:14

Компанія Nestlé отримала подяку від Міністерства молоді та спорту.

Nestlé було нагороджено в червні Почесною подякою Міністерства молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток української молоді та активну участь у реалізації Українського пакту заради молоді-2020. 

Цей проект прийшов до України з Європи, де низка великих компаній об'єдналися задля вирішення проблеми безробіття серед молодого населення, а Nestle S.A. є засновником Альянсу заради молоді. В той же час Nestlé в Україні — один з натхненників і активний учасник Пакту. Компанія активно допомагає студентам і молодим спеціалістам здобути перший досвід роботи та розвиватися професійно, організуючи як освітні корисні заходи, так і проходження виробничих практик та стажувань на підприємствах Nestlé в Україні.

За час реалізації ініціативи для молоді було запропоновано 919 позицій в рамках студентських програм та практик, та 2521 людину віком до 30 років було прийнято на роботу у Nestlé Україна та Молдова. Чверть успішних практикантів долучились до команди Nestlé по завершенні програм стажування. Компанія провела понад 335 навчальних заходів, які допомагають молоді отримати знання потрібні для працевлаштування, підвищують шанси знайти першу роботу та допомагають у пошуках професійного напрямку. 

До того ж, ця ініціатива Nestlé поширюється й на вдосконалення бізнесу — компанії можуть процвітати, якщо вони будуть дбати про майбутнє молодих поколінь та надавати їм можливості для кар'єрного росту. Саме тому в 2013 році компанія розпочала молодіжну ініціативу «Nestlé Needs YOUth», яка піклується про працевлаштування молоді в усьому світі.

Щоб стати учасником програм стажування та практики в рамках ініціативи — необхідно надіслати резюме та заявку на пошту: nestletrainee@ua.nestle.com

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео