Мінцифра оприлюднила освітній серіал про кібербезпеку — «Кіберняні»
27 Май 2020, 15:48

Мінцифра оприлюднила освітній серіал про кібербезпеку — «Кіберняні»

26 травня 2020 року Міністерство цифрової трансформації разом із НКЦК при РНБО, компанією з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанією Moneyveo презентували новий освітній серіал «Кіберняні». 

Освітній серіал складається з 10 серій тривалістю 4-11 хвилин і дозволить дізнатися, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. 

Участь у серіалі взяв Костя Клепка, креативний продюсер і режисер YouTube-каналу «Чоткий Паца». А в якості експертів:

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

— Віталій Якушев, директор компанії з кібербезпеки 10Guards

— Юрій Мелащенко, партнер компанії з кібербезпеки Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки

— Альона Андронікова, директор Moneyveo

— Тарас Кучерявий, керівник відділу Brand Management Moneyveo

Безкоштовно подивитися освітній серіал можна на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта

Під час презентації серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі, але й у цифровому середовищі. «Всі ми колись чули історії про те, як хакери зламують сторінки у соцмережах і пошті, отримують персональні дані та займаються фішингом, крадуть кошти з банківських і вчиняють інші злочини. Мінцифра дбає про безпеку українців, тому за підтримки партнерів створило освітній серіал про кібербезпеку», — підкреслила Валерія Іонан. 

«На просторах Інтернету існує дуже багато контенту по темі кібербезпеки, але він дуже складний і незрозумілий для звичайного громадянина. Ми побачили, що через портал Дія.Цифрова освіта можна донести рекомендації з кібербезпеки для пересічного українця. Ми намагалися всі 10 серій зробити трошки з гумором, щоб це були не якісь сухі тренінги, а люди запам’ятовували інформацію та проходили тести», — наголосив Юрій Мелащенко, партнер компанії Cyberlab, радник секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки

Керівник управління забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України Сергій Прокопенко під час презентації заявив: «Ми підтримуємо багато проєктів, які реалізовуються в Україні та стосуються кібербезпеки. Дуже приємно, що презентують цей проєкт не тільки представники державних органів, але й бізнес. Це говорить про зацікавленість обох сторін у посиленні кібербезпеки держави». «Ми займаємося просвітницької діяльністю з кібербезпеки вже декілька років. Те, що ми розповідали в освітньому серіалі, ми розповідаємо на корпоративних навчальних тренінгах», — сказав під час презентації директор компанії з кібербезпеки 10Guards Віталій Якушев. 

Расскажите друзьям про новость