21 Янв 2016, 07:36

Денис Казван стал героем YouTube, указав журналисту на профэтику.

Не успели утихнуть страсти по Громадському, как канал оказался в эпицентре критики по своей же вине. Предметом дискуссий стало видео, размещенное Дмитрием Гнапом в Фейсбук, на котором PR-советник шефа полиции Хатии Деканоидзе Денис Казван отказывается позволить журналисту «Слідство. Інфо» задать вопрос Хатии, когда она будет идти к лифту. Под видео Гнап назвал Дениса «темпераментным советником по пиару», который «кістьми ляже, але не дасть журналістам поставити питання шефу». Свою позицию Казван объяснил на Фейсбук, объяснив свой конфликт с журналистом, который не хотел услышать его предложение о другом времени для интервью: «На каналі BBC, чи CNN, чи Fox, чи Sky News, такого точно би не трапилось. Думаю, і на більшості українських каналів також. Розуміння було б досягнуто. Тому що це називається професійний підхід. Деякі ще використовують термін WinWin Strategy. Але на Громадському ввечері середи минулого тижня — так.))) Сама така ситуація і трапилась з журналістом програми Слідство. І те, що час на проведення інтерв’ю з шефом Нацполіції для Олександра та його програми найближчими часом буде знайдено, про що я йому говорив, його не цікавило. Він мріяв задати своє запитання. Тут і сейчас. Розуміючи, до речі, що змістовну і серйозну відповідь він не отримає він шефа Нацполіції. Бо часу дійсно не було. І навіть відмовлявся озвучити тему спілкування. Яке, як виявилось, коли гість редакції, Голова Нацполіції України, заходила до ліфту, мало би бути адресовано все ж таки іншій людині в структурі поліції. Тому що поговорити Олесандр хотів саме про паркування автомобілів в столиці. І я вважаю, що тема дійсно важлива і потребує не просто обговорення біля ліфту. А потребує серйозної професійної дискусії. Але в першу чергу знання законів та того, яка організація і хто з чиновників забезпечують місця для паркування в столиці; які є повноваження у патрульної поліції; коли буде прийнято закон про відеофіксацію, який надасть патрульній поліції значно більше можливостей боротись за незаконною парковкою, і багато чого іншого. Але з таким підходом навряд чи зробиш відео з надуманим скандальчиком біля ліфту з велетнем-піарником шефа поліції, щоб на рівному місті підняти галас в Інтернеті. 🙂 Але по цьому питанню тут я ставлю крапку. Профі мене зрозуміють». 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

У глави Національної поліції Деканоідзе дуже темпераментний радник з піару. Раніше працював у олігарха Пінчука. Кістьми…

Опубликовано Dmytro Gnap 20 января 2016 г.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео