21 Авг 2009, 08:54

«Сфера-ТВ» відкрила рекламну сітку «України» на вересень

Договір щодо ексклюзивної співпраці чинний, тому сейслз-хаус «продовжує працювати на основі поточного контракту, який уповні перебуває в полі діючого законодавства»

«Сфера-ТВ» відкрила рекламну сітку «України» на вересень

Сейлз-хауз «Сфера-ТВ» відкрив сітку для розміщення реклами на телеканалі «Україна» на вересень. Про це повідомляє «Телекритика» з посиланням на директора компанії Оксану Гончар.

За її словами, договір щодо ексклюзивної співпраці чинний, тому сейслз-хаус «продовжує працювати на основі поточного контракту, який уповні перебуває в полі діючого законодавства».

Нагадаємо, ТРК «Україна» оголосила про розрив стосунків зі «Сферою-ТВ», створила департамент продажів та власний сейлз-хаус «Медіапартнерство». Розміщенням реклами на «Україні» та «Футболі», за повідомленням прес-служби каналів, з 1 вересня здійснюватиме саме ця компанія, і рекламні сітки буде відкрито найближчим часом. 

За словами представників рекламних агенцій, з новими продавцями умови розміщення ще не обговорювалися. «Розміщуватися будемо там, де канал прийматиме замовлення. Але чи вийдемо ми у вересні — питання. "Сфера-ТВ" видала нам умови, а з новим сейлз-хаусом ми їх ще не обговорювали. Були попередні переговори, але найближчим часом фіналізувати їх неможливо, тому що, наскільки мені відомо, В'ячеслава Булавіна (керівника департаменту продажів «України — ТК) зараз немає в Києві», — повідомила директор медіаагентства Mediavest (обслуговує, зокрема, одного з найбільших рекламодавців каналу — Procter&Gamble) Вікторія Чернєгова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео