16 Июл 2007, 06:53

«Регіони» не замовляли політреклами з Януковичем у вигляді Шрека

Прес-служба Партія регіонів спростовує повідомлення газети «Україна молода» про те, що в нових рекламних роликах використовуватиме образи з мультиплікаційного фільму «Шрек». Нагадаємо, про це йшлося у статті Наталії Лебідь «Між «тампаксом» і «клінексом», опублікованій 12 липня.

«Партія регіонів висловлює співчуття тим сайтам, які попались на чергову газетну качку й повідомили про те, що ПР готує ролики за мотивами мультфільму «Шрек». Шкодуємо також про те, що ті, хто передрукував неправдиві відомості, забули про принципи роботи журналіста і не затруднили себе перевіркою інформації в пресс-службі Партії регіонів. Очевидно, автор «УМ» переплутав 13 липня з 1 квітня… Вигадані «УМ» і згадані іншими медіа ролики ПР не виробляла і не замовляла. У разі ж, якщо такі ролики з’являться, ми попереджаємо громадськість: жодного стосунку до них наша партія не має. Ми розцінюватимемо це як провокацію наших «невгамовних» політичних конкурентів», — ідеться в поширеній прес-службою партії заяві.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Расскажите друзьям про новость

Новое видео