18 Мар 2020, 15:48

Олександр Ткаченко закликав OTT/VOD-платформи та медіагрупи підтримати українців у період карантину

Сьогодні, 18 березня, за ініціативи Олександра Ткаченка, голови комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, представники найбільших українських OTT та VOD-платформ, а також медіагруп, зібрались у рамках онлайн-конференції, щоб обговорити як індустрія може відповісти на виклики й виробити стратегію та принципи роботи в умовах карантину. Зокрема, Олександр Ткаченко закликав їх відкрити (або частково відкрити) контент на період карантину.

Учасниками зустрічі стали MEGOGO, Divan.TV, Oll.TV, 1+1 Video, sweet.tv, youtv, TENET, Omega.TV, Kyivstar.TV, Воля, а також Star Light Media, 1+1 media та МедіаГрупаУкраїна. 

«Вдячний, що колеги ставлять своїх користувачів на перше місце та роблять все можливе, щоб підтримати їх. В умовах карантину ми повинні об’єднати громадян, що залишаються вдома. Від початку карантину трафік на платформи збільшився на 10-15%, а отже вони, як і ТВ-канали, мають транслювати офіційно підтверджені новини про перебіг пандемії, а також створити спеціальні безкоштовні та пільгові пакети для українців на термін дії карантину. Зі свого боку, сприятиму, щоб роботу платформ підтримала держава», — відзначив Олександр.

Просто зараз формується повний перелік ініціатив, який буде передано до Міністерства культури України. Також учасники онлайн-обговорення будуть зконтактовані з представниками Міністерств культури та охорони здоров'я України для оперативного обміну інформацією. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео