23 Июл 2021, 17:37

На «5 каналі» стартує телепоказ легендарних фільмів 1960-80-х

У понеділок, 26 липня, на «5 каналі» починається телепоказ художніх фільмів, які стали культовими стрічками світового кінематографу.

Покажемо легендарні кінофільми виробництва Польщі, Німеччини, Угорщини, Румунії, Франції та Італії.

Щобудня у вечірньому праймі, одразу після підсумкового «Часу новин» – дивіться комедії, сповнені гумору та іронії, улюблені шпигунські детективи, історичні фільми-пеплуми, воєнні драми та пригодницькі стрічки.

До уваги глядачів стильні та гротескні фільми, які стали найдорожчими в історії кінематографу цих країн.

Вже цього понеділка та вівторка – 26 і 27 липня:

  • «Пан Володийовський» — польський історичний фільм 1968 року режисера Єжи Гоффмана. В основу фільму лягла остання частина трилогії: «Вогнем і мечем», «Потоп» і «Пан Володийовський».

У середу, 28 липня:

  • «Битва за Рим» — західнонімецько-італійська історична воєнна драма. Фільм-пеплум від режисерів Роберта Сьодмака, Ендрю Мартона та Серджіу Ніколаеску. Фільм знято за однойменним романом Фелікса Дана у 1969 році.

У четвер, 29 липня:

  • Історична драма «Даки» — румунсько-французька кінострічка режисера Серджіу Ніколаеску в жанрі пеплум, відзнята у 1967 році. Легіони римлян проти крихітної армії даків, готових померти за свою батьківщину і свободу.

У п’ятницю, 30 липня:

  • Польська фантастична «Сексмісія» – культовий комедійний фільм 1984 року. Від режисера Юліуша Махульського з Єжи Штуром і Ольгердом Лукашевичем в головних ролях. Більш відомий під назвою «Нові амазонки».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео