17 Фев 2020, 12:00

«Моршинська» оновила дизайн пляшки, який міститиме на 15% менше пластику

Нова пляшка стає не лише більш ергономічною та стильною, а й міститиме на 15% менше пластику.

«Ми оновили „Моршинську“ зовні, але в середині вона так само наповнена улюбленою природною водою з Моршинських родовищ — для природного відновлення тіла. Сучасний дизайн пляшки, яку відтепер ще зручніше і приємніше тримати в руці — наш крок назустріч споживачу, а зменшення пластику на 15% завдяки використанню інноваційних технологій при розробці форми пляшки та на виробництві — наш крок до захисту навколишнього середовища», — підкреслила Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine. 

Окрім ваги самої пляшки, «Моршинська» також оновила її «зовнішність» — змінила шрифт логотипу, тиснення геометричних ялинок і гір, зменшила розмір горла та кришки корони. Етикетка нової пляшки «Моршинської» стала вужчою та з меншою кількістю елементів. Колір газації пляшок (синій, білий, зелений) залишився без змін, тож покупці можуть швидко знаходити потрібну пляшку на полицях. Над новим дизайном працювала команда з агентства Reynolds and Reyner.  

Протягом декількох місяців всі формати ПЕТ-пляшок «Моршинська» перейдуть на новий дизайн. А з лютого по квітень 2020 року оновлена «Моршинська» виходитиме з лімітованою кришкою з написом «Сортуй» для привернення уваги споживачів до необхідності сортування пластику.

На сайті можна побачити актуальну карту з пунктами сортування та дізнатись, як правильно підготувати пляшки до переробки.

«Моршинську» в оновленому дизайні можна буде знайти на полицях магазинів уже з 10 лютого. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео