«Лавка Традицій» відновлює гастротури «Агромандри» та розширює географію подорожей Україною
14 Авг 2020, 10:24

«Лавка Традицій» відновлює гастротури «Агромандри» та розширює географію подорожей Україною

Відвідини ферм-резидентів відбуватимуться з серпня по вересень.

Перші «Агромандри» розпочнуться вже 15 серпня на козину ферму та виробництво продукції з козиного молока «Доообра ферма», що в селі Івки Київської області. Це сімейне господарство,  на якому живуть кози альпійської породи, є власна сироварня і льох для дозрівання сирів. Можна також вибрати гастроподорож на ферму, на якій вирощують та переробляють їстівних равликів. 

Зі Львова є змога поїхати в «Агромандри» на сироварню «З гарбузового раю», яку створили з приміщення колишньої австрійської школи позаминулого століття і виготовляють сири годз, магура, верде, халумі та рікоту, а також варять смачні джеми й соуси. Або вибрати подорож на козину ферму «Мукко» у Львівській області, де колишній футболіст стрийської «Скали» Назар Кміть разом із дружиною розкажуть про 12 видів гауди та про те, як створили чи не найбільшу й найтехнологічнішу козину ферму в Галичині. 

Програма триває цілий день – з 10:00 до 20:30 і включає трансфер на ферму, екскурсію фермою та виробництвом, дегустації й обід, набір продуктів у подорож (вода, сік, снеки тощо), фотосесію й інші заходи. Сплановано вже 5 подорожей у Київській області та 6 – у Львівській, деталі й дати можна дізнатися на сторінці проєкту в «Фейсбуці».

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

«»Агромандри» – це не лише агротуризм, а й підтримка малих фермерів, яким нині не дуже просто. Та й навіщо їздити за кордон, адже подорожі на українські ферми – це і море, і гори, і зоопарк, і новий улюблений ресторан. Вони зацікавлять не лише локаворів, слоуфудистів та фанатів усього українського. Якщо ви захоплюєтеся гастрономією, любите готувати і стежите за якістю й натуральністю продуктів, любите природу, тишу, тварин і хочете урізноманітнити свій міський вікенд, маєте дітей і бажаєте подарувати їм можливість познайомитися з домашніми тваринами та погуляти разом на природі – тоді «Агромандри» для вас», — пояснює керівниця проєкту «Лавка традицій» Марина Булацька

Подорожі на ферми та виробництва продуктів як напрямок локального гастротуризму «Агромандри» розпочалися в 2019 році в рамках проєкту підтримки та розвитку локальних гастропідприємців і малого бізнесу «Лавка традицій». В 2020 році «Агромандри» відбудуться з дотриманням карантинних вимог.  

«Лавка традицій» — проєкт підтримки та розвитку локальних гастропідприємців і малого бізнесу мережі супермаркетів «Сільпо». З 2011 року команда шукає нових героїв фудіндустрії по всій Україні: знайомиться, перевіряє продукцію, виробництво, документи, допомагає з маркетингом, підбором правильного асортименту. Нині в «Лавці традицій» близько 150 малих виробників, які продають свою продукцію майже в 100 супермаркетах «Сільпо». Для розвитку підприємців проводяться фестивалі локальної гастрономії True&Local, дегустації «Виробник пригощає», школа гастробізнесу «Фудпросвіта», гастротури «Агромандри» та виробництво крафтового сиру «Чізарня» на території супермаркетів. В 2020 році кейс «Лавки традицій» від «Сільпо» потрапив до Національного огляду прогресу України в досягненні Цілей сталого розвитку ООН.

Расскажите друзьям про новость