31 Июл 2008, 11:23

Кияни скаржаться на «Волю-Кабель»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розгляд справи за ознаками порушення ЗАТ "Воля-Кабель" конкурентного законодавства

Кияни скаржаться на «Волю-Кабель»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розпочав розгляд справи за ознаками порушення ЗАТ "Воля-Кабель" конкурентного законодавства.

 

Причиною такого кроку стали численні скарги громадян на дії провайдера послуг кабельного телебачення, повідомляє  прес-служба АМКУ.

 

"Абоненти кабельного телебачення скаржаться на утиски їх інтересів при переході з аналогового на цифровий стандарт розповсюдження телепрограм. Зокрема, абонентів обурює той факт, що провайдер взагалі припиняє транслювати програми за аналоговим стандартом", говориться в повідомленні.

 

Як повідомляє прес-служба АМКУ, тільки за липень надійшло понад 200 звернень громадян щодо умов надання ЗАТ "Воля-Кабель" послуг цифрового телебачення.

 

При цьому споживачі стурбовані підвищенням тарифів на послуги доступу до телепрограм в аналоговому форматі. Незадоволені тарифами й абоненти цифрового мовлення. По-перше, власники кількох телевізорів повинні сплачувати вартість доступу до програм та оренди або придбання у власність декодерів для кожного телеприймача. По-друге, тарифи постійно зростають без переукладання із споживачами договорів.

 

"Зважаючи на численні скарги громадян на дії провайдера, Комітет розпочав розгляд справи за ознаками вчинення ЗАТ "Воля-Кабель" порушення конкурентного законодавства. Все, що залежить від нас, ми зробимо для того, щоб надалі права споживачів були захищені", — зазначив перший заступник Голови Комітету Олександр Мельниченко.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео