20 Фев 2008, 14:12

«Інформаційні Інтернет-ресурси про медіа: роль та специфіка функціонування»

«Інформаційні Інтернет-ресурси про медіа: роль та специфіка функціонування»

26 лютого 2008 року Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Міжнародним фондом «Відродження» та Офісом з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агентства США з міжнародного розвитку в рамках проекту «Віртуальна медіа-бібліотека» проведуть круглий стіл на тему «Інформаційні Інтернет-ресурси про медіа: роль та специфіка функціонування».

 

Метою заходу є визначення ролі інформаційних онлайн-ресурсів про медіа, обговорення проблем змістовного наповнення, прогалин в інформаційному забезпеченні потреб медіа-галузі через Інтернет-ресурси, шляхи їх вирішення.

 

На обговорення винесені такі питання:

 

1. Сучасна роль національних інформаційних онлайн-ресурсів про медіа у забезпеченні потреб медіагалузі;

2. Проблеми змістовного наповнення інформаційних онлайн-ресурсів про медіа (у т.ч. в контексті законодавства про авторські права);

3. Існуючі прогалини в інформаційному забезпеченні потреб медіа-галузі через он-лайн ресурси;

4. Шляхи підвищення ефективності функціонування інформаційних он-лайн ресурсів.

 

В рамках заходу буде презентовано новий проект Лабораторії законодавчих ініціатив – «Віртуальна медіа-бібліотека» (www.media.parlament.org.ua).

 

Метою проекту є створення та підтримка функціонування віртуальної медійної бібліотеки, доступної для всіх зацікавлених організацій, органів влади та зручного в користуванні веб-ресурсу, який акумулював би результати діяльності аналітичних центрів, які досліджують проблеми медійного права, органів державної влади та місцевого самоврядування України, а також новини про основні тенденції розвитку медійного ринку в Україні і за кордоном, законодавства ЄС та окремих країн Європи у відповідній сфері, конкурси в медійній сфері, оголошені грантодавцями, інформацію про національні та міжнародні заходи, участь у яких могли б брати медіаексперти з України.

 

Додаткова інформація: (044) 531 37 68, [email protected] (контактна особа: Наталія Синьоока, координатор проекту).

 

Захід відбуватиметься 26 лютого 2008 року з 15.00 до 17.00 год. у конференц-залі Міжнародного фонду «Відродження» за адресою: вул. Артема, 46. Початок реєстрації о 14.40 год.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео