06 Окт 2008, 08:43

Газета «2000» позивається до Президента і Секретаріату

6 жовтня в Печерському райсуді Києва відбудеться судове засідання за позовом про захист честі, гідності і ділової репутації, який газета «2000» подала до Президента України, Секретаріату глави держави і заступника глави Секретаріату Андрія Кислинського

Газета «2000» позивається до Президента і Секретаріату

6 жовтня в Печерському райсуді Києва відбудеться судове засідання за позовом про захист честі, гідності і ділової репутації, який газета «2000» подала до Президента України, Секретаріату глави держави і заступника глави Секретаріату Андрія Кислинського.
 
Згідно з повідомленням видання, суть позову полягає в такому. 21 серпня 2008 р. на офіційному сайті Президента України з'явилося повідомлення під заголовком «Систематична підтримка «п'ятої колони» в Україні є викликом усім національно-демократичним силам», в якому Кислинський заявив, що «2000» є організатором конференції «Україна–Росія: проблемні сторінки спільної історії». Також за словами Кислинського, фінансує захід РФ, і «не є таємницею прямий зв’язок цієї програми зі Службою зовнішньої розвідки РФ».

У повідомленні редакції газети, на яке посилається видання, сказано: «Оскільки тижневик «2000» жодного відношення до вищезгаданої конференції не має і не був її організатором, ми були змушені звернутися до суду з позовною заявою, в якій попросили визнати публікацію недостовірною, зобов'язати відповідачів опублікувати відповідне спростування на сайті Глави держави і стягнути з відповідачів 100 тис. грн як відшкодування моральної шкоди».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео