24 Апр 2007, 11:39

DJ Паша встановлює рекорд

DJ Паша встановлює рекорд

Із шостої години ранку 23 квітня 2007 року на «Гала Радіо» безперервно в ефірі працює ведучим DJ Паша. Він встановлює рекорд України «Найтриваліший діджейський радіоефір».

Діджей уже протягом 31-ї години відповідає за програвання всіх записів під час марафону і всю програму веде в прямому ефірі, приводить гостей у студію. Згідно з правилами рекорд-марафону, діджей повинен виходити в ефір мінімум один раз на 3 пісні; начитувати все в звичайному режимі, окрім погоди, «Треффіка» і новин, які можуть начитуватися звичайним персоналом станції. Але загальне звучання таких подач не повинне перевищувати 15 хвилин на годину. Кожні 5 годин обов'язкові 15-хвилинні перерви (вони не підсумовуються). Відповідно до правил, у студії має бути присутній кваліфікований медпрацівник, за проведенням марафону стежать незалежні спостерігачі, представники «Книги рекордів України». 

Як повідомили «Телекритиці» представники «Гала Радіо», діджей Паша досі знаходиться в прямому ефірі, почувається нормально. Незалежні спостерігачі не постійно перебувають поруч із ведучим-рекордсменом, але стежити за ним можна через веб-камеру, встановлену в студії, де проходить рекорд-марафон. Таким чином кожен може спостерігати за процесом встановлення рекорду на сайті «Гала Радіо».

Діджей Паша перший, хто наважився встановити такий рекорд в Україні. Тобто, скільки б часу він не вів ефір – це й буде перший рекорд «Найтривалішого діджейського радіоефіру».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео