13 Фев 2008, 14:56

Депутати почали боротьбу з проституцією

Депутати почали боротьбу з проституцією

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону "Про рекламу" (щодо запобігання реклами проституції).

 

Законопроектом (реєстр. №2049) пропонується ідентифікувати рекламодавців шляхом заборони анонімної реклами, недопустити подання підприємницької реклами, замаскованої під оголошення фізичної особи, а також зменшити кількість рекламних оголошень, які приховують в собі рекламу проституції.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

 

Пропонується ввести нові терміни "анонімна реклама" та "анонімний рекламодавець", а також встановити заборону на використання анонімної реклами в засобах масової інформації. Це, на думку авторів проекту, зроблено з метою недопущення публікації анонімних оголошень, які фактично пропонують сексуальні послуги, а при цьому з´ясувати особу рекламодавця неможливо.

 

Відповідно до положень законопроекту "анонімний рекламодавець особа, яка замовляє виробництво або розповсюдження рекламного оголошення, і при цьому не надає виробнику та розповсюджувачу реклами достовірної інформації про свою особу".

 

Автори проекту, народні депутати В.Бондаренко, І.Вернидубов, В.Стретович, В.Уколов пропонують, щоб "дія цього закону поширювалася на розміщене особою у засобах масової інформації будь-яке рекламне або не рекламне оголошення, якщо це оголошення матиме відношення до роботодавців, шукачів роботи (потенційних працівників) або вакансії, що пов´язанні з танцями, офіціантами, працевлаштуванням за кордоном, шлюбними знайомствами, модельним бізнесом, еротичною фото та відео зйомкою, масажем, одноразовою, нічною або високооплачуваною роботою без зазначення фаху робітника; або має в тексті оголошення слова "ескорт-сервіс", "хостесс", "консумація", "сауна" або "джакузі" у різних відмінках".

 

Крім того, законопроектом передбачається заборонити виробництво або розповсюдження реклами у разі, якщо виробнику чи розповсюджувачу реклами або одному з них, згідно з укладеним між ними договором, особа рекламодавця є невідомою.

 

На думку народних депутатів, прийняття законопроекту сприятиме зменшенню прихованої реклами проституції у засобах масової інформації та в мережі Інтернет, а тому сприятиме зменшенню розповсюдження проституції.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео