24 Апр 2020, 16:36

Благодійний фонд випустив блокнот, що надихає змінювати світ

Благодійний фонд Клуб Добродіїв та проєкт ОRNER представили Добрий блокнот. Це — записник, який надихне вас змінювати світ на краще, а також допоможе родинам, що опинилися на межі виживання під час пандемії.

У Доброму блокноті ви знайдете ілюстрації, факти про користь добрих справ, добірки фільмів, книг та виступів TED про добро. 

Творці блокнота переконані, що доброту можна прокачати так само, як м’язи, тому до блокнота увійшли вправи для тих, хто хоче стати добрішим, а також 175 варіантів добрих справ на кожен день. Їх можна виконувати у будь-якому порядку та відмічати у записнику. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Проєкт підтримали українські амбасадори добра: Альона Гудкова, Марк Лівін, Олександр Тодорчук, Ярослава Гресь, Ольга Кудіненко, Катерина Загорій, Дмитро Шерембей, Тетяна Гриньова, Зоя Литвин, Ірина Гуцал. Всередині блокнота ви знайдете їхні цитати. 

40% від вартості блокнота піде на підтримку родин, які залишились без заробітку через пандемію. За ці кошти Клуб Добродіїв придбає пакунки з гуманітарною допомогою. Їх безкоштовно доставлять одиноким мамам, онкохворим батькам, літнім опікунам та батькам, яких звільнили або яким не виплачують заробітну плату через карантин. Це врятує сім’ї від голоду та вбереже дітей від інтернатної системи.

Блокнот є у двох кольорах — з темною та світлою обкладинкою. Наповнення у них однакове — це 160 сторінок із кольоровими розворотами. 


Вартість блокнота 450 гривень. Передзамовлення доступне для на сайті ORNER або у соціальних мережах Клубу Добродіїв (Facebook, Instagram).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео