Пірсинг без болю? Спасибі Кім Кардаш’ян.
Після успіху її вірусного бюстгальтера SKIMS Ultimate Nipple Bra, зірка представляє версію зі штучним пірсингом, яку можна буде придбати з 22 травня.
Пуш-ап-бюстгальтер з пірсингом вартістю $74, представлений у трьох нейтральних відтінках, «створений для того, щоб його бачили», завдяки поролоновим накладкам і прихованим кісточкам, йдеться у пресрелізі бренду.
А якщо ви хочете похизуватися лише одним пірсингом у соску? Так сталося, що нейлонові прикраси бюстгальтера знімаються.
«Наш найсексуальніший бюстгальтер стає ще сексуальнішим зі штучним пірсингом на сосках, щоб ви могли отримати «Ооо» без болю!» — підписав SKIMS рекламне відео, зняте для свого нового продукту.
У кліпі жінка заходить до бару, привертаючи загальну увагу своїми помітно проколотими сосками. «Бути жінкою — це досить болісно, — каже вона, підходячи до стійки, і додає: — Отримуй «ух» без “ой”».
І підписники, схоже, поділяють цей суперечливий (але винахідливий) погляд.
«Хотіла б я, щоб це існувало 10 років тому, до того, як я зробила пірсинг, лол», — прокоментувала одна користувачка.
«Мені це дуже подобається, тому що я завжди хотіла такий образ, але я б ніколи не дозволила собі пройти через такий біль», — сказала інша.