21 Вер 2023, 13:13
PR

Конкурс PR-кейсів: склад експертного журі

Оргкомітет Конкурсу PR-кейсів презентує склад експертного журі, яке оцінюватиме роботи номінантів.

Антон Бокий
Head of PR and Social Media Marketing INTERTOP Ukraine

Антон має досвід в інтегрованих комунікаціях, управлінні репутацією, запуску брендів та продуктів, а також роботі у кризових обставинах. В його управлінні знаходяться зовнішні комунікації, комунікації в соціальних мережах та запуски колаборацій private brand компанії INTERTOP Ukraine. Проєктні роботи були відзначені нагородами X-Ray Marketing Awards та DGTL STAR MRTH.

Олена Дерев’янко
co-founder і партнер Агентства PR-Service, віце-президент Української PR-Ліги,
д-р наук, проф.

У журналістиці і PR з 1998 р., у 2003 р. разом із Тетяною Лагодою заснувала одне з провідних українських піар-агентств PR-Service. «Людина-бренд» згідно з рейтингом MMR 2009 р. Віце-президент Української PR-Ліги і член правління АПКБУ. Голова Оргкомітету Міжнародного форуму PRNext (PR-фестиваль) і рейтингу «Репутаційні АКТИВісти».

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Олена Плахова
директор з управління репутацією
Групи компаній Нова пошта

Олена має понад 20 років досвіду в інтегрованих комунікаціях, експертизу в стратегічному управлінні репутацією та роботі у кризових обставинах. В її управлінні знаходяться всі коммунікації Нової пошти: зовнішні, внутрішні, зв’язки з органами влади, управління корпоративною культурою. Двічі визнана «PR-директором року» на X-RAY Marketing Awards у 2015 та 2020 роках. У 2021 році її команда стала найкращою на Effie Awards Ukraine.

Наталя Ємченко
директорка зі зв‘язків із громадськістю та комунікацій
SCM

Наталя Ємченко більше 15 років обіймає посаду директорки зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM. Отримала ступінь Executive MBA у провідній європейській бізнес-школі INSEAD (Франція). Наталя Ємченко також є членом Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова, ГО «Серце Азовсталі» та «Мariupol.Reborn».

Оксана Рудюк
PR директор
American University Kyiv

Фахівець у галузі комунікацій з понад 20-річним досвідом. Понад 10 років присвятила комунікаціям в індустрії мобільного зв’язку, очолюючи PR функцію в компанії lifeсell, де відповідала разом із командою за перетворення стартапу у потужного гравця ринку. Працювала у Western NIS Enterprise Fund, Horizon Capital та Sense Bank. Понад три роки тому перейшла в освітню галузь, адже вірить, що саме освітній фронт забезпечить Україні успішну відбудову та розквіт.

Катерина Машевська
директорка з комунікацій та партнерств
VBET Україна

Має 20 років досвіду в корпоративних комунікаціях та медіа, керувала національними спонсорськими проєктами та розробляла стратегії розвитку персональних брендів. У VBET Україна відповідає за систему зовнішніх комунікацій компанії.

Олександр Шевельов 
керівник проєктів зі стратегічних та антикризових комунікацій
ДТЕК 

Більше 10 років досвіду в комунікаціях. Працював з FMCG, телеком, агро та промисловими ринками. Очолював PR-функції у ДТЕК Нафтогаз та ОККО. Наразі відповідає за корпоративні та антикризові напрямки комунікацій у ДТЕК.

Олександра Погоріла 
директорка з комунікацій UFuture,
керівна партнерка UAgency

Має понад 15 років досвіду в комунікаціях та PR. Понад 6 років відповідає за комунікації інвестиційного холдингу UFuture та його засновника, підприємця Василя Хмельницького. Засновниця та керівна партнерка агенції стратегічних комунікацій UAgency, що спеціалізується на комунікаційних стратегіях та практиках для українського бізнесу та персональних брендах. Менторка Ukraine Global Faculty, Академії КМЕФ, бізнес-спільноти Board та Win Win Club. 

Сергій Біденко
репутаційний та антикризовий радник

Допомагає власникам бізнесу, топ-менеджерам та членам наглядових рад компаній впоратися із впливом та наслідками репутаційних криз. Співавтор книги «Репутаційний антистрес». Відзначений престижними міжнародними нагородами Davos Communications Awards, ICCO Global Awards та PRO PR Globe Awards за бізнес-діяльність та боротьбу з російською пропагандою та дезінформацією. Входить до ради ICCO та спільноти CIPR. Представляє міжнародну мережу комунікаційних агенцій Eurocom Worldwide в Україні.

Оксана Аккерман
Засновниця PR buro Ackermann і
Telegram-каналу Magic&PR

Ex-head of PR SHABO, ДТЕК Павлоградвугілля. Оксана увійшла у ТОП-25 найкращих PR-фахівців країни 2021 року за версією MMR. Має низку проєктів, що стали фіналістами премій, серед яких ООН Partnership for Sustainability Award та інші. Фіналістка премії X-RAY Marketing Awards у номінації «PR-кампанія року» у 2021 році.

Роман Загорняк
 директор комунікаційної агенції 
AVERINA

Комунікаційник із досвідом роботи понад 8 років. Уже більше 5 років директор агенції AVERINA та засновник ТГ-каналу «Будні піарника». Вважає комунікації стилем свого життя, а не просто професією. Серед брендів, з якими взаємодіяв Роман: Reebok, Vodafone Україна, UKLON, Run Ukraine, ВЕНБЕСТ, ДонорUA, NAVY, Держзакупівлі.Онлайн, izibank та інші.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео