04 Жов 2022, 17:14

Каньє Вест з’явився у футболці «White Lives Matter» на модному показі Yeezy

На модному показі свого бренду Yeezy у Парижі Каньє Вест з’явився у футболці з написом White Lives Matter («Життя білих мають значення»). Слоган є переробленим девізом руху на підтримку прав темношкірих Black Lives Matter (BLM).

Перед початком шоу Ye сказав аудиторії: «Всі тут знають, що я лідер… ви не можете керувати мною. Це некерована ситуація».

Він також згадав пограбування своєї колишньої дружини Кім Кардаш’ян у Парижі у 2016 році, свого колишнього менеджера Скутера Брауна та недавню сварку з Gap. Наомі Кемпбелл була моделлю в шоу, але не одягла цю контроверсійну футболку.

Антидифамаційна ліга, що виступає за боротьбу з антисемітизмом та всіма формами нетерпимості до євреїв, класифікує фразу White Lives Matter як заяву про ненависть.

У своєму Instagram Каньє написав:

У 2018 році Каньє сказав, що 400 років рабства в США «sounds like a choice», хоч пізніше він спробував відступити від своїх слів.

У 2016 році попереднє шоу Yeezy в Нью-Йорку піддалося критиці за те, що моделі мали стояти протягом тривалого часу без тіні і води. Шоу, яке проходило на території острова Рузвельта, запізнилося на дві години, і одна модель знепритомніла до того, як воно закінчилося.

Шоу ознаменувало повернення Веста у високу моду після того, як співпраця з Gap та Adidas нещодавно різко припинилася. У вересні він розірвав дворічне партнерство з Gap, заявивши, що бренд не виконав умови контракту.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео