07 Вер 2022, 10:26

Каньє Вест продовжив битву з Adidas та шукає бренд для співпраці

Незважаючи на успіх, якого Каньє Вест та Adidas досягли з YEEZY, здається, що колаборація мрії наштовхнулася на перешкоду, оскільки останніми тижнями репер нарощує свій тиск на гіганта спортивного одягу.

Іскри вперше розлетілися ще в червні, коли Уест звинуватив в Instagram спортивний бренд у нібито «копіюванні» дизайну для Adilette 22 Slides, які були схожі на капці YEEZY.

Тепер, у черговому безумстві у соціальних мережах, Каньє заявив, що німецький бренд запропонував йому викуп за 1 млрд доларів, згадавши старшого віце-президента Даніеля Черрі III.

«Те, що Adidas вважали, що вони можуть пофарбувати моє взуття та назвати його без мого схвалення, справді дико. Я справді дбаю про те, щоб створити щось, що змінить світ, і щось, що я можу залишити своїм дітям», — написав Вест у вже видаленій публікації.

«Вони намагалися викупити мене за 1 мільярд доларів. Тільки мої гонорари наступного року становитимуть 500 мільйонів доларів», — розповів він.

Після несподіваної тиради Ye сказав, що зараз він шукає взуттєву компанію, яка дасть йому «контроль», зробивши його «головою ради директорів та головною особою, яка приймає рішення».

«Мені потрібна взуттєва компанія, як Джеймі Солтер купив Reebok. Або я візьму на себе деякі взуттєві фабрики. Я пішов у JP Morgan, але, звичайно, вони не дадуть жодних угод, тому що Цзін Ульріх входить до ради директорів і Adidas, і JP Morgan», — написав Вест.

Його останній пост був скріншотом сторінки Вікіпедії американського виробника взуття San Antonio Shoemakers із єдиним смайликом у підписі.

Може це все означає, що старі добрі часи Каньє Веста та Adidas добігають кінця.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео