12 Лют 2024, 12:31

Beyonce, меми про ноги та прес Usher: найвірусніші моменти Супербоулу 2024

Перший Суперкубок у Лас-Вегасі і, можливо, один із перших, де поп-зірка зустрічалася з одним із гравців, мав додати Суперкубку 58 додаткового блиску, і він не розчарував.

Від розчарувань, що вирували на полі під час першого тайму, до нової музики від Beyonce — ось вірусні моменти, які визначили Суперкубок 2024 року.

Новий альбом Beyonce

Beyonce оголосила, що друга частина її проекту Renaissance вийде 29 березня в Instagram, після реклами Verizon з королевою Бей у головній ролі, у якій йшлося про те, чи достатньо сильна компанія, щоб впоратися з Beyonce, яка «розриває Інтернет». Beyonce сказала, що готова випустити нову музику. Renaissance вийшов у липні 2022 року, і тоді поп-зірка заявила, що цей альбом є першою частиною трисерійного проєкту.

Новина за темою
Власний ШІ, президентська кампанія та інше: Beyonce намагалась зламати інтернет у ролику Verizon
Тейлор Свіфт з випивкою та інші знаменитості

Велика гра завжди відома своїми перетинами з поп-культурою, а цього року вона стала особливо яскравою завдяки присутності на ній Тейлор Свіфт, міжнародної музичної ікони та дівчини захисника команди «Канзас-Сіті Чіфс» Тревіса Келса. Шанувальники Свіфт можуть бути розчаровані — у першій половині гри камера показувала Тейлор лише тричі, але камери за межами офіційної трансляції зафіксували, як Тейлор потягувала пиво. Серед інших помітних гостей були помічені Блейк Лайвлі, реперка Ice Spice, Lady Gaga, Джастін Бібер, Lana Del Rey та Jay Z.

Usher приніс трохи ностальгії

R’n’B-зірка приніс танці на роликах, хіти O.M.G. та Yeah! і, звичайно ж, похвалився пресом на шоу Apple Music Super Bowl Halftime Show. Usher допомагали інші музичні важковаговики, серед яких Аліша Кіз, H.E.R., Ludacris, Lil John, Will.i.am та Джермейн Дюпрі.

Тревіс Келс хвилюється

Це був повільний старт для «Канзас-Сіті Чіфс», які не забили жодного гола за першу половину гри. Після однієї помилки захисника команди Келсі був спійманий на тому, що кричав на тренера Енді Ріда в кулуарах. Будь-який випадок бурхливого і приглушеного спілкування неодмінно викликає різні думки, у тому числі меми та думки деяких футбольних фанатів. що вважають це неповагою.

Інтернет любить меми про ноги

Один з перших рекламних роликів Великої гри містив зображення людей, які миють ноги, — частина кампанії християнської організації He Gets Us, що мала на меті представити позитивний образ Ісуса. Реклама, що посилалася на біблійну історію про щедрість Ісуса, отримала різну інтерпретацію в певних колах Інтернету. На X вайб був більше схожий на веб-сайт для обміну фотографіями ніг знаменитостей WikiFeet, а не на святість.

Супербоул стрікер

Напівголий чоловік-стрікер вибіг на поле, і його довелося відтягувати правоохоронцям під час гри.

Несподівана президентська реклама

Роберт Ф. Кеннеді-молодший намагався потрапити в поле зору виборців цього виборчого року за допомогою реклами на Суперкубку. Реклама безпосередньо транслює передвиборчий ролик його дядька, колишнього президента Джона Ф. Кеннеді-молодшого, 1960 року. Реклама була профінансована Коаліцією американських цінностей, яка прагне представити помірковану альтернативу для євангельських християн.

Несподіваний президентський момент у соціальних мережах

Відразу після того, як команда «Канзас-Сіті Чіфс» виграла Суперкубок, президент Джо Байден опублікував в Instagram фотографію з лазерами для очей і підписом «Точно так, як ми це запланували, @Chiefs». Підпис був відповіддю на теорію Fox News про те, що збільшення популярності Тейлор Свіфт було психологічною операцією демократів (зокрема, поп-зірка підтримала Байдена на президентських виборах у 2020 році), яку Пентагон заперечував.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео