24 Жов 2022, 17:28
PR

Balenciaga розірвала співпрацю з Каньє Вестом

Balenciaga розірвала співпрацю з Каньє Вестом.

Після того, як репер з’явився на публіці в футболці “White Lives Matter”, що викликало негативну реакцію у багатьох, бренд зберігав мовчання.

Нещодавно Вест твітнув, що готовий влаштувати “death con 3 ВСІМ ЄВРЕЯМ”. У тому ж повідомленні він виступив на свій захист, стверджуючи, що це – не антисемітизм, оскільки “чорні люди – насправді євреї”.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Twitter видалив публікацію Каньє, а обліковий запис заблокували за порушення правил сервісу. Вест отримав блокування і в Instagram.

Разом з креативним директором Balenciaga Демною Гвасалією Каньє Вест займався розробкою продуктів для свого партнерства Yeezy Gap і навіть відкрив останній показ Balenciaga.

Але материнська компанія бренду Kering нарешті порушила мовчання: «У Balenciaga більше немає жодних стосунків і планів щодо майбутніх проєктів, пов’язаних із цим артистом».

Крім того, банківський холдинг JPMorgan Chase офіційно припинив свої банківські відносини з YEEZY.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео