24 Мар 2020, 09:34

«Таблеточки» збирають кошти на Uber для медиків, яким складно добратися на роботу

Благодійний фонд «Таблеточки» розпочав збір коштів на оплату транспортування медичних працівників на роботу й назад з допомогою компанії Uber.

Незважаючи на кроки уряду та міських державних адміністрацій, транспорту для перевезення медиків у великих містах не вистачає, а служби таксі підняли тарифи і стали ще менш доступні для них. Насамперед, це стосується медсестер та санітарок, які отримують низькі зарплати, а живуть переважно у віддалених спальних районах і передмістях.

«Зараз на роботу складно дістатися навіть тим медсестрам, які живуть не дуже далеко від лікарні, — розповідає старша медсестра відділення трансплантації кісткового мозку лікарні Охматдит Тетяна Лутак. — Вчора моя колега не змогла вчасно з’явитися на роботу через те, що її просто не пустили у громадський транспорт через відсутність перепустки, про яку стало відомо тільки позавчора. Окрім цього, багато наших санітарок не з Києва — їм добиратися ще важче».

Тому фонд «Таблеточки» підтримав ініціативу компанії Uber та Міністерства охорони здоров’я України «Лікар на роботі», і розпочав збір коштів на оплату перевезення медичних працівників на роботу і з роботи.

«За достатнього фінансування, безоплатні поїздки стосуватимуться не лише працівників інфекційних лікарень, про яких обіцяє подбати МОЗ, а й усіх інших медиків державних закладів у всіх містах України, де працює Uber», — пояснив виконавчий директор фонду В’ячеслав Биков та закликав медичні заклади, які зіштовхнулись із проблемою добирання персоналу на роботу, оцінити та озвучити власну потребу.

На сайті онлайн магазину «Таблеточок» можна оплатити одну поїздку Uber для медика (175 гривень), на тиждень (1750 гривень) або на тиждень для медичної бригади (10000).

Підставою для проїзду будуть промокоди, які Uber надаватиме медичним закладам, а адміністрація медзакладів — своїм працівникам. Ліміт на одну поїздку для Києва становитиме 200 грн, а для інших міст — 150.

За кошти, зібрані з допомогою фонду «Таблеточки», Uber перевозитиме медиків на додачу до 10 000 безкоштовних поїздок, які компанія надасть безоплатно на прохання МОЗ.

«Таблеточки» пропонують кожному долучитися до оплати транспорту для медиків — це можна зробити на сайті фонду за посиланням. Компанії, які б хотіли допомогти, можуть скористатися такими реквізитами:

Благодійний фонд «Таблеточки», неприбуткова організація

Код ЄДРПОУ 38805429

UA723209840000026001250322320

МФО 320984 в АТ «ПроКредит Банк», м. Київ 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео