Cold Shusha, корови та автентичне українське: тренди в дизайні 2020 року
18 Сен 2019, 11:30

Cold Shusha, корови та автентичне українське: тренди в дизайні 2020 року

Тренди в дизайні 2020 року, за версією WOOO Agency

Автор материала

Час пливе, а разом із ним невпинно з’являються нові й нові тренди, які використовують боги та богині соціальних мереж, вартові Facebook та Instagram, публіканти та публікантки щоденних постів, які лайкають, коментують і репостять собі у стрічку наші підписники.

Ваш контент повинен бути таким, щоб на нього звернули увагу, як тільки пост промайнув у новинній стрічці. Він має одразу провокувати користувача натиснути кнопку «репост», нехай увесь, трясця, світ бачить ваш креатив і неймовірну ідею!

2020 рік — рік змін і переворотів у світі діджиталу. Це рік експериментів і нестандартних рішень, упевнених і сміливих дизайнерів, рік фантастичних трендів. WOOO Agency розказує, що буде модно в наступному році.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь
Marketing Media Review
Печатное издание MMR — лучший офлайн-канал украинского маркетолога. Обновленный сайт MMR.ua — быстрорастущий проект с исключительной аудиторией профессионалов

ТАК ЩО Ж БУДЕ МОДНО У 2020?

Колір Cold Shusha

Забудьте про пастель і нудні кольори, бо наступного року в тренді буде Cold Shusha #2136FF!

Колір, народжений ще у далекому 1940 році, коли почав правити чотирнадцятий Далай Лама, здобуде свою популярність аж через 80 років — у майбутньому 2020 році.

Універсальний колір, який можна використовувати де завгодно — у картинках для соціальних мереж, на банерах для Google чи на білбордах — зверне на себе увагу багатьох. А, відповідно, цілком претендує на звання найкращого привертача уваги клієнта. 

Корови і свійські тварини  

Недарма Корову вважають священною твариною. Вона уособлює достаток. І якщо ви прагнете, щоб ваш бренд був успішним, приносив вам прибуток і завдяки йому ви могли декілька разів на рік працювати віддалено, десь на Мальдівах, пам’ятайте про невіддільну частину вашого візуального стилю — Корову. 

Застосування? Відрізаємо їй голову та клеїмо на фотки. Поряд із Коровою розташувались інші свійські тварини, такі як: вівця, курка та благородний індик. Не дарма Ентоні Баєр зі Стенфордського Університету назвав Корову головним атрибутом будь-яких рекламних кампаній 2020 року. 

Використання автентичних українських текстів

 

Радимо не ігнорувати закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та щиро дотримуватись його не тільки у повсякденному спілкуванні, але й у соцмережах. Використовуйте автентичну українську лайку, щоб привернути увагу потенційного клієнта. Приклад: «Трясця, ви ще не чули про наші знижки?!» або «Курва, оце так чоботи!». Висловлюйте свої емоції, українською це звучить гарно. Як сказав один відомий український поет: «Не надо стесняться». 

Використання піксельних растрових фото 

У тренді поколінь Y і Z незмінною залишається справжність, «трушність». Відносно молодий тренд, який тільки у 2020 році досягне піку. Не обманюйте людей відретушованими до глянцю, несправжніми і нещирими картинками. Трушність — у тренді. Одним із перших цю тенденцію почав використовувати американський бренд підколінок KneePads, який зайняв вже 73% ринку США.

Безкоштовні шрифти! Люди втомились за все платити.

 

Молоді дизайнери не мають грошей, щоб купувати шрифти. Тим паче, це займає багато часу. То що, їм не можна ставати прогресивними і творити переворот у світі дизайну? Використовуйте безкоштовні шрифти! Придивляйтесь, експериментуйте, підставляйте, переміщуйте, але оберіть той шрифт, який найбільше підійде під концепцію вашого бренду.

Корисний лайфхак: якщо ви обрали шрифт латиниці, яким неможливо писати кирилицею, просто, коли друкуєте слово, в якому є буква «і», перемикайте на англійську розкладку клавіатури. Оп — проблему вирішено. Слів з буквами «Є», «Ж», «Щ», «Ш», «Ц» доведеться уникати. 

Автор
18 Сен 2019, 11:30
Расскажите друзьям про новость