«Дивні дива», «Гра в кальмара» та Джастін Бібер: що користувачі Х обговорювали найчастіше
Є тут ті, хто юзає Х? Видання Soсial Media Today поділилося цікавим звітом, опублікованим платформою, у якому зібрали теми, які стали найбільш обговорюваними у 2025 році.
І хоча, як зазначає ресурс, Ілон Маск намагався через глобальну присутність у застосунку зробити свої публікації максимально видимими та просувати власний політичний порядок денний, платформа X все ж залишається простором для багатьох інших, незалежних дискусій.
По-перше, обговорювали музику. У музичних дискусіях у 2025 році лідирували Джастін Бібер (11,2 млн постів), Stray Kids (45,7 млн) та Cardi B (10,1 млн).
Що стосується фільмів, Netflix став головним переможцем цього року: серіал «Дивні дива» зібрав 12,4 млн згадок у застосунку, а «Гра кальмара» — 10,9 млн.
До речі, редакція MMR писала про те, як обидва серіали втілили цьогоріч свої маркетингові стратегії. Щоб прочитати, як серіал «Дивні дива» став культурним феноменом, натискайте сюди, а те, як Netflix перетворив третій сезон «Гри в кальмара» на маркетинговий феномен, зібрали тут.
Серед спортивних подій найбільше обговорювали Прем’єр-Лігу. Пов’язаних із нею постів нарахували 582,7 млн. Тай загалом спорт був однією із найпопулярніших тем у застосунку, наприклад, тема НБА також викликала велику зацікавленість.
В індустрії моди чимало обговорень викликав захід Met Gala. MMR пропонує переглянути добірку мемів, які редакція зібрала з-під червоної доріжки.

Х також поділився емодзі, які найчастіше використовувалися у публікаціях.

Нагадаємо про ще декілька цікавих досліджень, пов’язаних із актуальними у вже майже минулому році тенденціями у мережі. Агенція Promodo, наприклад, опублікувала рейтинг найпопулярніших брендів за пошуковими запитами Google, а сам Google традиційно підбив підсумки року та представив топові пошукові запити українських користувачів у 2025 році.