08 Сер 2022, 15:30

WePlay Esports став фіналістом Ragan’s 2022 Video, Visual & Virtual Awards

WePlay AniMajor потрапив у шорт-лист категорії «Найкращий livestream-захід року» премії Ragan’s 2022 Video, Visual & Virtual Awards.

Ragan’s Awards оцінює відеоматеріали, візуальне оформлення й онлайн-заходи, завдяки яким вдалося залучити аудиторію дистанційно. WePlay AniMajor проходив в умовах епідемії COVID-19, тому через санітарні обмеження глядачі не могли бути присутніми на турнірі, що відбувся на WePlay Esports Arena Kyiv. Однак, подія увійшла в історію як найпопулярніший Major-турнір з Dota 2 в епоху пандемії, зібравши 647 214 глядачів, а загальна кількість годин перегляду склала понад 37 мільйонів.

Можна подумати, що суттєвої різниці між організацією офлайн- та онлайн-заходу немає. Проте атмосфера LAN-турніру з глядачами просто неймовірна. Нашим завданням було створити подію, що запам’ятається нашим глядачам назавжди, навіть якщо вони не зможуть бути присутніми особисто. Музика, декорації, AR та інші деталі допомогли створили новий світ, у якому наші глядачі хотіли залишитися якнайдовше. Визнання нашої роботи є дуже важливим для нас саме зараз, коли через російське вторгнення неможливо повторити цю подію в Києві.
Максим Білоногов
Chief Visionary Officer і генеральний продюсер WePlay Esports

Оголошення переможців нагороди відбудеться 24 серпня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео