01 Вер 2023, 16:40

Володимир Зеленський представив освітній застосунок «Мрія» для українських шкіл

Володимир Зеленський презентував освітній застосунок «Мрія» для українських шкіл.

«Українські учні та учениці, батьки, вчителі – кожен зможе скористатися функціями «Мрії». Сьогодні зробив першу презентацію проекту. І саме тим, хто буде нею користуватися. Українські школи та наші хлопці й дівчата, які навчаються зараз за кордоном. Наші вчителі. Саме таких новин заслуговує 1 Вересня – новин про те, що в українців буде більше можливостей, більше захисту, більше нормального освіченого життя». – написав Президент у своїх соцмережах.

У застосунку кожен учень зможе створити власне портфоліо, ID-картку, а також отримає можливість створювати план дня. Застосунок має бібліотеку із рекомендаціями освітніх програм, курсів, відеоматеріалів, гуртків тощо. Він також рекомендуватиме програми конкретній людині на основі досягнень та бажань.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Батьки зможуть бачити, до чого їхня дитина більш талановита або схильна і не змушувати вчити “чуже”. Крім того, вони зможуть дізнатись, чи перебуває дитина в укритті під час тривоги.

Застосунок має спростити комунікацію між вчителями та батьками завдяки месенджеру, щоб дізнаватися про проблеми і результати дитини.

Для вчителів також будуть рекомендації щодо освітніх програм.

Пілотний проєкт планують представити до грудня 2023 року.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео