21 Лют 2024, 10:56

Вілл Сміт спародіював вірусне ШІ-відео з поїданням спагетті

Актор Вілл Сміт опублікував на своїй офіційній сторінці в Instagram відео, яке пародіює ШІ-відео, де актор їсть спагетті, що стало вірусним минулого року.

Після нещодавнього анонсу моделі синтезу відео Sora від OpenAI багато людей відзначили різкий стрибок у якості ШІ-відео за останній рік у порівнянні вірусним відео з поїданням спагеті. Нове відео Сміта обіграло це порівняння, показуючи реального актора, який у комічній манері їсть спагетті, і стверджуючи, що це відео створено штучним інтелектом.

У коментарях деякі люди висловили здивування з приводу нового (не ШІ) відео, сказавши: «Я все ще сумніваюся, чи друге відео також було зроблене ШІ чи ні».

Поки ще не було відео від Sora зі спробою створити нове відео з Віллом Смітом, який їсть спагетті, але результат, швидше за все, був би набагато кращим за той, що бачили минулого року.

Відео з Віллом Смітом, який їсть спагетті, на момент його створення в березні 2023 року не було передовим у галузі синтезу тексту і відео. Однак воно було досить просунутим на той час, оскільки використовувало модель штучного інтелекту ModelScope.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео