25 Бер 2024, 12:43

Відновлення через боксерський ринг: Kernel допомагає розвивати бійцівський клуб для ветеранів та військових на ротації

Відновлення потрібне всім 

За прогнозами Міністерства у справах ветеранів, після повномасштабної війни в країні буде щонайменше 5 млн ветеранів та їхніх близьких, які потребуватимуть психологічної, соціальної та реабілітаційної допомоги. А це майже кожен третій працездатний українець. Агрокомпанія Kernel вже зараз усвідомлює подібні виклики та долучається до різноманітних ініціатив, повʼязаних з відновленням військових. Для компанії це не тільки свідома позиція щодо України в цілому, а й турбота про понад 850 співробітників, які нині захищають країну. У рамках цієї ініціативи Kernel підтримує боксерський клуб Pototskyi Fight Club, який допомагає ветеранам реінтегруватися в цивільне життя через спорт.

Через спорт — до життя

Pototskyi Fight Club (PFC) відкрив свої двері у червні 2023 року. Засновником та ініціатором став Ігор Потоцький, колишній військовий та заступник директора Агробізнесу з управління земельним банком Kernel. Все життя Ігор займався боксом і чудово знає його переваги. Чоловік називає його найчеснішим та найвідкритішим видом спорту, адже у людини, яка виходить на ринг, немає шансу приховати свої слабкі сторони, симулювати чи не викладатися на повну. Щоб не програти, боксеру потрібні постійні тренування і відмінна фізична підготовка. Це, на думку Ігоря Потоцького, і є головна перевага цього виду спорту для ветеранів: постійні тренування допомагають переживати досвід війни та рятують від того, щоб залишатися сам на сам з травматичними переживаннями. 

На втілення такої ідеї чоловіка підштовхнув ще й особистий досвід: один з його побратимів після повернення з війни не зміг впоратися з пережитим та скоїв самогубство. Ігор зрозумів, що однією з причин було саме те, що у його друга не було можливостей та умов для правильної реінтеграції. Водночас, забігаючи в боксерський зал після повернення з гарячих точок, Ігор помітив, що позайматися приходить багато військових — навіть, якщо вони так само опинилися в цивільному житті лише на кілька днів. Так він зрозумів, що треба розвивати ідею боксерського залу для ветеранів та військових. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

З такою пропозицією Ігор Потоцький звернувся до Kernel і отримав цілковиту підтримку від компанії. Згодом долучилися й інші представники бізнес-середовища, а Kernel став основним партнером і сьогодні активно підтримує клубну мережу. 

Кому підходить клуб? 

Ветерани та військові на ротації можуть займатися у PFC безкоштовно. Щомісяця клуб відвідує близько 100 людей і близько 80 з них — це представники сил оборони. Так, на ринг клубу виходять представники ГУР, Сил спеціальних операцій, Національної поліції України та спецпризначенці. Пільгові умови діють також і для родин військових. Саме тому щотижня тут можна побачити і молодше покоління боксерів — дітей військових, які хочуть більше проводити часу зі своїми батьками, зокрема і через спільні досягнення в спорті. 

Розвиваючи PFC та подібні ініціативи, Kernel підтримує ветеранську спільноту в Україні. Реінтеграція військових — процес тривалий і має певну стратегію, яка наразі активно вдосконалюється в країні. І підтримка бізнес-середовища у цьому процесі є надважливою. Саме тому Kernel долучається до таких зусиль, сподіваючись, що якнайбільше людей зможуть отримати найголовніше — жагу до життя.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео