24 Тра 2024, 16:41

Укрзалізниця креативно повернула хлопчику іграшкового зайця, загубленого у поїзді

Укрзалізниця розчулила користувачів соцмереж добрим вчинком для хлопчика Ярослава, який загубив іграшкового зайця у поїзді.

За словами матері хлопчика, волонтерки Наталії Красоти, це сталося під час їхньої поїздки потягом №140 «Кам’янець-Подільський — Львів». Жінка згодом звернулась до Укрзалізниці, а також опублікувала допис про загублену іграшку.

Компанія вийшла на звязок, проте повідомила, що зайця не було знайдено. Однак через кілька днів Наталія отримала посилку, де лежав інший іграшковий заєць, а також листівка.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

«Привіт, друже! Ми зустріли твого Зайчика в одному з наших вагонів. Уявляєш, він вирішив помандрувати залізницею! Тоді ми випили з ним чаю і вмовили повернутися до Ярослава і розповісти про свої пригоди. Не дивуйся, що він виглядає трішки інакше. Подорожі змінюють людей, а зайчиків — і поготів. Але всі зміни на краще. Тримай міцно тих, кого любиш!» — написано на листівці.

Користувачі соцмереж назвали залізничників чарівниками, подякувавши за їхню працю та людяність.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео