06 Апр 2021, 09:54

Укрзалізниця запустила провокаційно-попереджувальну кампанію в усіх своїх вагонах

На плакатах, що з’явилися в усіх вагонах Укрзалізниці, зображено вочевидь здорову пасажирку у правильно вдягненій масці на противагу жертві Covid-19 з маскою на підборідді.

В Укрзалізниці пояснюють, що пішли на цей дещо провокативний крок свідомо, адже щотижня отримують у середньому півтора десятки повідомлень про пасажирів без масок на абсолютно різних рейсах – іноді з регіонів, де захворюваність зростає ледь не у геометричній прогресії. Причому в деяких випадках безвідповідальне ставлення пасажирів підкріплюється агресією до провідника та запереченням того, що загроза Covid-19 є реальною. Але реальність – вона у цифрі 34 тисячі померлих в Україні від початку пандемії.

Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці: «Не думав, що скажу це, але є пасажири, яким ми НЕ раді і яких просимо утриматись від поїздок: ті, кому начхати (в прямому сенсі) на здоров’я оточуючих пасажирів та наших співробітників, ті, хто мислить «я вже перехворів, тож мені все одно», ті, хто «для галочки» натягує маску на підборіддя, певно, очікуючи, що вона захищатиме як амулет… »

В Укрзалізниці розраховують цією кампанією привернути увагу пасажирів і змусити поставитися до подорожі максимально відповідально. А тим часом посилять дезінфекцію усіх вагонів та контроль за дотриманням маскового режиму, задіявши всі доступні канали інформування про небезпеку Covid-19: від аудіосповіщень на вокзалах до відеороликів у поїздах.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео