10 Кві 2023, 11:28

Український Ілон: Житомир отримав альтернативну айдентику на честь відомого конструктора

Спеціально до дня космонавтики Кирило Онацький, бренд-стратег із Житомира, презентував альтернативну айдентику свого рідного міста.

Мета проекту – нагадати українцям про легендарного співвітчизника та дати житомирянам брендинг міста у вільне користування. Кожен охочий може використовувати бренд для прославляння Житомира на весь світ. 

Звідки ідея

“Декілька років мене турбувало, що людина, яка народилась в Житомирі і першою відкрила людству космос, залишається майже непомітною. І наш житомирський музей космонавтики не дуже популярний, хоча має гарну унікальну колекцію. 
Тому я вирішив запропонувати нові асоціації з містом. Та цей проект не тільки про логотип і айдентику. Цей проект про мрійників, і про то що все можливо. Навіть якщо ти народився в Житомирі.” — розповідає історію проекту автор Кирило Онацький.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Українська Кремнієва долина

Мало хто помітив, що житомирська панчішна фабрика перестала існувати. І житомирських шкарпеток вже скоро не буде. Тому саме час знайти для житомирян новий символ і рухатись далі. 

Я бачу що Житомир цілком може стати українською кремнівою долиною: поруч зі столицею, тихий, дуже зелений і з дешевою орендою. Що ще потрібно айтішніку. Вже маю друзів з Соледару що після життя в Києві, Львові і Франківську вибрали Житомир. А це – показник.

Сергій Корольов прожив цікаве та складне життя: пройшов сталінські табори де мало не загинув, однак потім став головним конструктором радянського союзу і першим в світі запустив людину в космос. Це приклад про боротьбу, мрії і прагнення до життя. А добро завжди перемагає зло.

Далі в планах команди проекту росширювати ідею: запускати локальне медіа, радіо і обʼєднувати людей навколо ідеї творчості і створення речей, що змінюють світ. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео