25 Сер 2023, 17:03

UAnimals запустив кампанію про дружнє ставлення до орендарів житла з тваринами

Львівська креативна агенція Bloom Büro разом з UAnimals, всеукраїнською організацією захисту та порятунку тварин, створили благодійну кампанію для просування дружнього ставлення до орендарів житла з домашніми улюбленцями.

Під час повномасштабного вторгнення Львів став одним з найбезпечніших міст країни, куди переїжджають люди зі Сходу. Замість додаткової валізи вони беруть з собою пса чи переноску з котом. У львівські притулки волонтери привозять тварин з небезпечних територій, яких львівʼяни приймають у свої родини. Та знайти орендоване житло, якщо маєш тваринку, часто стає дуже складним завданням.

Сьогодні як ніколи важливо бути відкритими та підтримувати один одного, тому кампанія обігрує ідею гостинності Львова, де всім вистачить місця. Меседж працює на порівнянні «житлової площі» головного «улюбленця» міста Лева із зовсім невеликою площею стандартної квартири, яку власникам тварин інколи доводиться шукати чи й не місяцями. Так, типографіка стає основним елементом для залучення уваги глядача.

Ілюстрації у нативному стилі підкреслюють ідею дружності, а тварини стають повноцінними героями плакатів, так само, як вони є для кожного власника у реальному житті.

«У кожної з нас є домашні улюбленці, тому ми знаємо, як інколи буває складно з прийняттям тварин і у публічних просторах, і у стосунках з власниками житла. Нашою кампанією ми хочемо створити позитивне ставлення до домашніх тварин, аби більше орендодавців ставали добрішими до тварин та сприймали їх, як повноцінних членів сімей, а не “проблему”», – розповідає команда Bloom Büro.

Ініціативу вже підтримали pet-friendly заклади харчування та громадські простори по всьому місту, розвісивши у себе плакати, що ще раз доводить дружність міста до тварин.

«Здаючи житло в оренду, власники прагнуть зберегти його в якнайкращому стані – це закономірно. Однак варто шукати компроміс між тим, щоб убезпечити себе та свою власність, і тим, щоб надавати послуги людям із тваринами. Зрештою, питання ж не у тваринах, а у відповідальному ставленні орендарів до житла і в домовлених механізмах компенсації за можливу шкоду», – каже головна редакторка зоозахисної організації UAnimals Людмила Смоляр.

Щоб підтримати ініціативу, потрібно зайти по безкоштовний плакат у Sense Hub (площа Ринок, 26, 4 поверх) або ж перейти за посиланням та розмістити постери у своїх офісах та будинках.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео